محل تبلیغات شما

سر مربی آرژانتینی اولین واکنش خود را به جدایی از جمع سرخپوشان مطرح کرد.

پس از جدایی کالدرون از پزسپولیس که توسط باشگاه سرخ پوش رسما شب گذشته اعلام شد ، سرمربی آرزانتینی در صفحه ی شخصی خود اولین واکنش را نسبت به این قطع همکاری نوشت.

در این شش ماه با تمام وجود تلاش کردیم تا از پرسپولیس یک باشگاه بزرگتر بسازیم ، چون معتقدیم هواداران و بازیکنان لایق این هستند.

امروز به همکاری خودم با پرسپولیس پایان می دهم. چ.ن مدیرعامل باشگاه و اطرافیانش تمام تلاششان را کردند تا من نباشم.

از هواداران به خاطر حمایتشان تشکر می کنم ، همچنین از بازیکنان ممنونم چون با تمام وجود برای نام پرسپولیس تلاش کردند. از اعضای هیئت مدیره هم به خاطر اعتماد و شجاعتشان تشکر می کنم. از مسهمان نوازی و لطف همه ی مردم ایران ممنونم.

امیدوارم فوتبال ما را دوباره به هم برساند! به نشانه قدردانی از لطف و علاقه شما ، من یکی از بهترین سفرای ایران بوده و خواهم بود.مرسی مرسی مرسی.

صیادمنش:فرقی نمی کند وینگر یا مهاجم نوک بازی کنم ؛ امیدوارم فوتبالم را در اروپا ادامه دهم.

گزارش تمرین استقلال ؛ بازگشت شیخ دیاباته با استقبال کادرفنی و بازیکنان

مصدومیت راموس مقابل اتلتیکو مادرید: می خواستم پنالتی ام را چیپ بزنم اما درد مچ پا اجازه نداد!

، ,تمام ,پرسپولیس ,مرسی ,همکاری ,باشگاه ,پایان می ,می دهم ,پرسپولیس پایان ,با پرسپولیس ,تمام وجود

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبگردی