محل تبلیغات شما

مهاجم جوان معتقد است تیم ملی امید می توانست تیم ازبکستان را شکست دهد.

در چارچوب دیدار های انتخابی المپیک 2020 دو تیم امید ایران و ازبکستان به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی 1-1 امید ایران و ازبکستان همراه بود.

در مصاحبه با سایت رسمی AFC، الله یار صیادمنش، مهاجم جوان تیم ملی امید در مورد این مسابقه گفت:

فکر می‌کنم ما بازی را خیلی خوب آغاز کردیم و عملکرد خیلی خوبی داشتیم. ما می‌توانستیم در نیمه نخست به گل برسیم اما اشتباه کردیم که همین اشتباه به حریف یک پنالتی داد و ما نیمه نخست را شکست خوردیم. در نیمه دوم به بازی برگشتیم و به گل رسیدیم، اما می‌توانستیم برنده مسابقه باشیم و سه امتیاز را کسب کنیم. امیدوارم دوباره این گونه بازی کنیم  و بازی بعدی را ببریم.

او در خصوص تعویض پست بازی‌ اش در این مسابقه و اینکه به عنوان وینگر به میدان رفت، تصریح کرد:

در باشگاهم نیز شرایط همین گونه است. من می‌توانم به عنوان مهاجم یا وینگر بازی کنم و این موضوع برایم فرق نمی‌کند. من در هر جایی سرمربی بخواهد بازی می‌کنم و مشکلی ندارم.

صیادمنش که بازیکن فنرباغچه محسوب می‌شود و در ابتدای فصل در دیدار دوستانه مقابل بایرن مونیخ و رئال مادرید هم به میدان رفت، درخصوص سطح فوتبال ترکیه گفت:

ترکیه سطح و کیفیت متفاوتی دارد. من چیزهای زیادی در این تجربه یاد گرفتم و این برای من واقعاً عالی بود.  امیدوارم فوتبالم را در ترکیه یا کشوری دیگر در اروپا ادامه دهم. این موضوع برای من واقعاً مهم بوده است.

صیادمنش:فرقی نمی کند وینگر یا مهاجم نوک بازی کنم ؛ امیدوارم فوتبالم را در اروپا ادامه دهم.

گزارش تمرین استقلال ؛ بازگشت شیخ دیاباته با استقبال کادرفنی و بازیکنان

مصدومیت راموس مقابل اتلتیکو مادرید: می خواستم پنالتی ام را چیپ بزنم اما درد مچ پا اجازه نداد!

بازی ,امید ,مهاجم ,تیم ,وینگر ,امیدوارم ,را در ,فوتبالم را ,در اروپا ,و ازبکستان ,اروپا ادامه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها